יום שלישי, 24 במרץ 2015

התאמת גווני איפור– רשומה שמינית בסדרה

זוהי, אם כן, הרשומה השמינית שלי בנושא התאמת איפור . ברצוני לשוב ולהזכיר שאין בי שמץ של מקצוענות. מעולם לא למדתי איפור מקצועי, ומלבד את עצמי אולי אי פעם אאפר רק את בתי. גם לא ערכתי סקרים שמהם ניתן ללמוד  על טעמי הציבור. כל שאכתוב כאן , ולאורך הסדרה כולה, מתבסס אך ורק אל טעמי האישי.
תמיד אתן מוזמנות להגיב, להסכים, או להסביר במה לטעמכן אני טועה. בתם הסדרה, אני מתכוונת גם לערוך סקר בנושא.
אז לפי הסדר שהצעתי ברשומת המבוא, היום אדון בהתאמה לגווני עור הפנים. כמובן שבעצם אין אחת שגון עור פניה זהה לחלוטין לזה של אחרת, והמנעד הוא עצום. יחד עם זה ניתן לתת כיוונים כלליים. כמובן שבעולם כולו קיימים ונפוצים גם גוונים שלא אתייחס אליהם, כי אני מתייחסת רק לגוונים שנפוצים בארץ.


אמשיך בהתייחסות לבינוניות, שהן הרוב בארצנו . הפעם אעסוק באיפור דרמטי.

היות שכאן אנחנו עוסקות במראה דרמטי, לא אזכיר כאן את עזרי האיפור שמסייעים לנו לטשטש פגמים. נכון שיתכן שגם להם נזדקק כאן, אבל מעט, ובמה להיעזר ניתן ללמוד במקרה שבו מדובר באיפור מתקן.
לכן כאן אתחיל במייקאפ. שצריך להיות בדיוק כמו באיפור מדגיש יופי.
את המראה הדרמטי תיצרי באמצעות איפור העיניים והשפתיים.
בצלליות בחרי בצבעים בולטים (כחול, ירוק, שחור, סגול, זהב וכו')             
.גם אייליינר תבחרי בגוון בולט, רצוי כזה שיחזק את עוצמת צבעי הצלליות. הקו שתציירי רצוי מאוד שיהיה עבה.3600521260920 , אותו הדבר לגבי העיפרון       והמסקרה. שרצוי שתהייה גם מאריכה וגם מעבה    

לגבי השפתיים. באיפור יום אני ממליצה לך על גווני האדום והבורדו בלבד      ,   . לערב את יכולה לבחור בכל גוון בולט שהוא        ,

בקרוב מאוד הרשומה התשיעית


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תודה על תגובתך, מוזמנת להמליץ על הבלוג לחברותיך.

התגובה תיבדק, אם תאושר תפורסם. אם לא כתבת משהו קנטרני התגובה תפורסם, בין אם היא חיובית ובין אם היא שלילית.